Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

DJ Mixer na każdą imprezę !

Data dodania: 2012-02-06
 

DJ na wesele, poprawiny , disco , bal , i inne imprezy, zezwolenie na publiczne odtwarzanie płyt, bogata płytoteka w tym duża baza discopolo z najnowszymi hitami. Ciekawe oczepiny , konkursy, zabawy
nagłośnienie,światła, , dobra muzyka i świetna zabawa.
Ponadto na weselu , zagrają marsza muzycy: saksofon, akordeon oraz bęben. Poprowadzimy także biesiadę za stołami śpiewaną wspólnie z gośćmi.

Kontakt

kom 508 561 585

djmixer753@wp.pl
perusista3@tlen.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola