Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Karta Dużej Rodziny w Twoim telefonie

Data publikacji: 2018-03-14, Data modyfikacji: 2018-03-14
A A AWydrukDrukuj  
 
  Już teraz członkowie rodzin wielodzietnych mogą otrzymać Kartę Dużej Rodziny w postaci aplikacji mobilnej na smartfony i tablety. Kwota za domówienie elektronicznej Karty Dużej Rodziny wynosi 9,21 zł. Jeśli jednak wnioskodawca wniesie o jej przyznanie dla osoby, dla której wniosek o kartę został złożony przed 1 stycznia 2018 r., zostanie zwolniony z opłaty.   Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie wniosku o przyznanie Karty Dużej Rodziny lub wydanie duplikatu wraz z załącznikami do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Św. M. Kolbego 9.

Pełna treść wiadomości na: plonsk.pl/aktualnosci/karta-duzej-rodziny-w-twoim-telefonie.html
plonsk.pl, Źródło artykułu: plonsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola