Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kontakt e-mailowy w sprawie przemocy

Data publikacji: 2018-03-06, Data modyfikacji: 2018-03-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie od marca 2018 r. wprowadził nową formę kontaktowania się w sprawach dotyczących przemocy w rodzinie w formie e-maila:przemoc.pomoc@plonsk.pl Z doświadczeń pracowników Punktu profilaktyki wynika, że dla wielu osób bezpośrednie zgłoszenie problemu przemocy stanowi trudność ze względu na towarzyszące emocje wstydu, lęku czy na skutek braku wiedzy, gdzie taką pomoc można uzyskać. Poprzez pocztę elektroniczną uzyska się informacje, gdzie i jaką pomoc na terenie Płońska można otrzymać, jakie podjąć działania, ale również wstępną diagnozę – czy doświadczane zachowania mają charakter przemocy.   Ponieważ pomoc udzielana drogą mailową ma głównie charakter edukacyjno-informacyjny, można zgłaszać się po nią również anonimowo, nie podając imienia i nazwiska. Osoby zainteresowane będą też mogły skorzystać z bezpośredniej pomocy oferowanej przez Punkt Profilaktyki.

Pełna treść wiadomości na: plonsk.pl/aktualnosci/51636378ea0c6d477fb6b43b3929d0e1.html
plonsk.pl, Źródło artykułu: plonsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola