Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koszmar w Płońsku. Bili ją i gwałcili, to co mieli zrobić potem mrozi krew w żyłach | Nowości24h

 
#Nowości24h,#Koszmar, #PłońskuBili, #gwałcili, #mieli, #zrobić, #potem, #mrozi, #krew, #żyłach Dzięki za oglądanie! Jeśli lubisz wideo, zdobądź je i udostępnij znajomym. Jeśli chcesz więcej wiadomości, zasubskrybuj kanał! Kliknij tutaj,youtube.com/channel/UCjaBP7NmYhqS8fJ39ginaqg?sub_confirmation=1  Gwałt to bez wątpienia jedna z najgorszych rzeczy, którą można zrobić kobiecie, jednak to, co przeżyła ta dziewczyna z Płońska, mrozi krew w żyłach. Przetrwała koszmar, który ciężko sobie wyobrazić, a oprócz wykorzystywania została także pobita oraz zastraszona. Najgorsze jednak dopiero na nią czekało.  Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy na świecie, którą człowiek może zrobić drugiej osobie. Pozbawienie jej godności i zmuszenie do obcowania płciowego w wielu przypadkach tragicznie odbija się na stanie psychicznym ofiary i niejednokrotnie prowadzi do załamania, a nawet prób odebrania sobie życia. Ciężko sobie wyobrazić większy dramat, jednak to, co przeżyła ta dziewczyna z Płońska, jest naprawdę przerażające. Gwałt w jej przypadku był jedynie przykrym początkiem serii wydarzeń, o których z paniką myśleć będzie już do końca życia. Oprawcy długo się nad nią znęcali, a finał, jaki dla niej szykowali, mrozi krew w żyłach. Gwałt, pobicie, zastraszanie i koszmarny koniec – dramat dziewczyny z Płońska Kilka dni temu media obiegła informacja, zgodnie z którą 20-letnia mieszkanka gminy Baboszewo została porwana ze swojego domu. Od tamtego czasu trwały poszukiwania, w które zaangażowali się zarówno policjanci, jak i sąsiedzi oraz inne służby porządkowe. Jak podają media, kobietę przetrzymywano na terenie Płońska, lecz by uniknąć wykrycia, wciąż przewożono ją między dwiema kryjówkami. Kobieta była wielokrotnie bita oraz gwałcona, zgodnie z ustaleniami śledczych porywacze wywozili ją również do lasu oraz zastraszali. Ich dalszy plan był jednak zdecydowanie gorszy – chcieli sprzedać ją do domu publicznego w Wołominie za 4 tysiące złotych i aż strach pomyśleć, co tam mogłoby ją dalej spotkać.  Ofierze udało się uciec, sprawcy zostali aresztowani  Ostatecznie dziewczynie na szczęście udało się uciec, a w związku ze sprawą doszło już do zatrzymania pięciu osób – najmłodsza ma 18 lat, najstarszy mężczyzna natomiast 31. Zgodnie z doniesieniami portalu „Płońsk w Sieci” jednym z oprawców miał być były partner kobiety. Wczoraj przedstawiono już zarzuty podwójnego gwałtu jednemu z mężczyzn, który wcześniej był już karany. – Poza tym zarzuty dotyczą pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem, gróźb, pobicia i usiłowania sprzedaży w Wołominie 20-latki za kwotę 4 tysięcy złotych. Do transakcji ostatecznie nie doszło. Za te czyny najsurowszy wymiar kary wynosi od 3 do 15 lat więzienia – mówiła portalowi „Płońsk w sieci” prokurator Ewa Ambroziak. Do sądu zgłoszony już został przez prokuraturę również wniosek o tymczasowe aresztowanie całej piątki zatrzymanych. Dwie osoby zgodnie z doniesieniami mediów są kobietami.

 


Nowości24h
 
Data pliku video: 2019-01-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola