Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sportowe rozgrywki

Data publikacji: 2018-03-07, Data modyfikacji: 2018-03-09
A A AWydrukDrukuj  
 
  Dziś w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego. W rozgrywkach udział wzięli uczniowie  placówek opiekuńczo-wychowawczych z Żuromina, Mławy, Leszna, Jońca, Ciechanowa i Płońska.   Organizatorzy turnieju: Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Specjalnej w Płońsku, współorganizatorzy: Burmistrz Miasta Płońsk i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku.   Wyniki wkrótce.

Pełna treść wiadomości na: plonsk.pl/aktualnosci/sportowe-rozgrywki.html
plonsk.pl, Źródło artykułu: plonsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola