Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie z mieszkańcami osiedla nr 4

Data publikacji: 2018-02-28, Data modyfikacji: 2018-03-02
A A AWydrukDrukuj  
 
  Wczoraj w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się z mieszkańcami osiedla nr 4. Tematem spotkania była walka ze smogiem. Burmistrz i prezes przedsiębiorstwa poinformowali mieszkańców o możliwości podłączenia się do sieci ciepłowniczej PEC.   Przypominamy, że PEC przystępuje do rozbudowy sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami do budynków usytuowanych w centrum miasta - ul. Pułtuska, Wolności, Grunwaldzka, Przejazd, Zduńska i plac 15 Sierpnia. Dodatkowo spółka zamierza rozbudować sieć wraz z przyłączami w kolejnych częściach miasta pod warunkiem otrzymania środków zewnętrznych.   Mieszkańcy ulic Warszawskiej, Targowej, ks. J. Popiełuszki, Broniewskiego, Przemysłowej, Wyszogrodzkiej i ulic osiedla toruńskiego mogą jeszcze składać oświadczenia o wyrażeniu woli w sprawie podłączenia do sieci ciepłowniczej do 10 marca.   Deklaracje, które już zostały złożone i które wpłyną w wyznaczonym terminie, zostaną uwzględnione pod warunkiem osiągnięcia minimalnego kryterium przy dofinansowaniu tj. przynajmniej 50 proc. chętnych z tej samej ulicy.

Pełna treść wiadomości na: plonsk.pl/aktualnosci/rozmawiali-o-smogu.html
plonsk.pl, Źródło artykułu: plonsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola