Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zespół Muzycznyc ASTER - Piękna Młoda (z rep. TOMO) cover Płońsk/Płock/Ciechanów

 
Kontakt: 780-073-667; 790-648-645 zespol.aster malpka gmail.com web.facebook.com/Zesp%C3%B3%C... Gramy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Gramy wyłącznie na żywo, oferta obejmuje marsze pod domem Panny Młodej, błogosławieństwo, przywitanie pod salą, zabawy oczepinowe z muzyką na żywo i obsługę konferansjera i wodzireja. Oferujemy także oprawę muzyczną ślubu w wykonaniu wokalistki i pianisty (organisty) web.facebook.com/Oprawa-muzyc...

 


Paweł Giranowski
 
Data pliku video: 2016-11-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola