Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Debata z kandydatami do Rady Powiatu Płońskiego. Wybory samorządowe 2018.

 
Radio PŁOŃSK 93,6 FM. Debata z kandydatami na radnego Rady Powiatu Płońskiego, która odbyła się w restauracji Zielony Zakątek w Płońsku w dn. 4.10.2018 i została wyemitowana na antenie Radia PŁOŃSK 93,6 FM w dn. 7.10.2018 o godz. 10:05. W debacie wzięli udział przedstawiciele komitetów wyborczych: - Andrzej Stolpa (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), - Elżbieta Wiśniewska (KWW Razem dla Samorządu), - Krzysztof Wrzesiński (KW Prawo i Sprawiedliwość), - Zygmunt Aleksandrowicz (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa). Prowadzący: J. Popłonkowski Realizator wizji: T. Pyrak Realizator światła: T. Pyrak Realizator dźwięku: K. Pietrzak Wydawca: K. Pietrzak Kierownik produkcji: K. Pietrzak Kierownik planu: P. Szpila

 


Radio PŁOŃSK
 
Data pliku video: 2018-10-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola