Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Plaga wyłudzeń

Data dodania: 2019-01-19
Wczoraj (17 stycznia) w Płońsku doszło aż do 4 prób wyłudzenia pieniędzy od osób starszych. Wszystkie miały bardzo podobny przebieg. więcej »
 
 

"Dość awantur, którymi żywi się nienawiść"

Data dodania: 2019-01-19
Wieczorem Pod płońskim ratuszem zgromadził się tłum ze zniczami w dłoniach, aby symbolicznie zaprotestować przeciwko nienawiści i przemocy oraz uczcić pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska.   16 stycznia przed p... więcej »
 
 

Znicze przed ratuszem

Data dodania: 2019-01-16
Dziś spotkanie przeciwko przemocy i nienawiści, aby w ten sposób uczcić pamięć i okazać solidarność ze zmarłym w wyniku ataku nożownika prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem. więcej »
 
 

Płońsk: "Przeciw przemocy i nienawiści"

Data dodania: 2019-01-16
Kolejne miasto przyłącza się do inicjatywy uczczenia pamięci zabitego prezydenta Gdańska. W poniedziałek zrobił to Ciechanów. Tym razem, dziś, podobne spotkanie odbędzie się... więcej »
 
 

Środkiem drogi z grubo ponad trzema promilami

Data dodania: 2019-01-16
Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał w organizmie aż 3,6 promila alkoholu. Chwiał się na nogach i nie był w stanie utrzymać równowagi. więcej »
 
 

Wychodził z osiedlowej klatki. Cofnął się na...

Data dodania: 2019-01-14
Płońscy policjanci zatrzymali 34-latka z narkotykami. Mężczyzna miał przy sobie ponad 3 gramy  mefedronu - substancji psychotropowej. Grozi mu kara 3 lat więzienia.  więcej »
 
 

Ponad 100 wolontariuszy

Data dodania: 2019-01-12
Już po raz 27 w niedzielę, 13 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W godz. 8-14 na ulicach Płońska oraz Baboszewa i Załusk, datki do puszek WOŚP, będzie zbierało ponad 100 wolontariuszy. więcej »
 
 

Przetrzymywali, gwałcili i chcieli sprzedać do...

Data dodania: 2019-01-10
Czworo osób uprowadziło 20-latkę spod Płońska. Kobieta miała być przetrzymywana w zamkniętym pomieszczeniu i gwałcona. Miało dojść także do usiłowania handlu ludźmi. Wśród podejrzanych jest były chłopak dziewcz... więcej »
 
 

3,7 promila, narkotyki, policyjny pościg i blokada

Data dodania: 2019-01-04
Jechał slalomem z dużą prędkością wąską ulicą Kolejową. Zatrzymał się dopiero przed policyjną blokadą. Kierowca osobowego fiata miał aż 3,7 promila alkoholu. Znaleziono przy nim narkotyki więcej »
 
 

Kto ma pilota? szlaban w górę!

Data dodania: 2018-12-29
Na jednym z płońskich osiedli nagminnie parkują samochody osób, które nie są mieszkańcami osiedla. Wjazd na teren blokowiska zamyka szlaban. Jednak ilość parkujących tam samochodów ostatnio ponad trzykrotnie przewyższa... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 236
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola