Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powódź w Płońsku, Ulica Płocka pod wodą Po 1.10 minucie Ciekawie się robi

 
Ciekawie się robi od początku 2 minuty...;) "Powódz" w Płońsku, która miała miejsce tuż po wielkiej ulewie, która na kilka minut nawiedziła Płońsk dnia 3 sierpnia 2017 roku. Na ulicy Płockiej w okolicach sklepu Bielizna Jankowscy woda wylewała się ponad krawężniki na chodnik. Przechodnie przez chwilę nie mogli przejść przez ulicę;) Wody było tak dużo, że studzienki kanalizacyjne nie nadążały z jej odprowadzeniem i na ulicach przez chwilę zrobiła nam się... Wenecja;) Samochody miały problemy z przejazdem po takiej wysokiej wodzie. No cóż, nawet w naszym małym mieście przez chwilę mieliśmy Wenecję, a na ulicach przydałyby się gondole, zamiast samochodów...;-)

 


Bielizna Jankowscy
 
Data pliku video: 2017-08-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
płoński

Powiat płoński - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Płońsk. Do powiatu należą gminy: Płońsk (gmina miejska), Raciąż (gmina miejska), Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk (gmina wiejska), Raciąż (gmina wiejska), Sochocin, Załuski.

Rozciągają się tu niezwykle piękne widoki. Obszary poprzecinane krętymi rzekami, bogate w zabytki historyczne i obiekty przyrodnicze tworzą sprzyjające warunki dla turystyki i wypoczynku. Gospodarka powiatu bazuje na rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola